Polska 94,65% Polska
Stany Zjednoczone 4,52% Stany Zjednoczone
Chiny 0,27% Chiny
Niemcy 0,19% Niemcy
Francja 0,05% Francja

Razem:

16

Krajów
00083
Dzisiaj: 83
Wczoraj: 67
Ten miesiąc: 83

Dnia 24.05.2018r. w czwartek w święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana odbyła się Pierwsza Komunia Święta do której przystąpiło 43 dzieci. Była to uroczystość, w której uczestniczyły tylko dzieci ze swymi rodzicami i domownikami. Dzieci tego dnia miały w ciszy skupić się wyłącznie na przyjęciu Pana Jezusa do swych serc i dostrzec, że to On jest najważniejszy, a nie zaproszeni goście, prezenty czy kamera. Miały dostrzec, że to On jest prawdziwym naszym szczęściem, gdy przyjmujemy Go w Komunii Świętej i tworzymy z Nim prawdziwą i bliską relację.

Natomiast Uroczysta Komunia Święta odbyła się w niedzielę - 27.05.2018r. W niej już uczestniczyli zaproszeni goście dzieci pierwszokomunijnych. Dzieci miały w niej czynny udział poprzez czytanie Słowa Bożego, śpiewanie psalmu, składaniu podziękowań Księżom, Rodzicom, Katechetom i w modlitwie Panu Jezusowi.

Niech Pan Jezus zawsze będzie w ich życiu na pierwszym miejscu i stale mieszka w ich sercu poprzez łączenie się z Nim w Komunii Świętej.

Milena Rusek

foto: Adam Staszewski