W poniedziałek (12.06.2017r.) podczas Mszy Św. o godz. 15.00 w bazylice katedralnej w Łowiczu Bp Andrzej F. Dziuba pobłogosławił 38 mężczyzn, którzy będą posługiwali w swoich parafiach jako Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej, tzn. będą mogli udzielać Komunii. Z naszej parafii taką promocję otrzymał Radosław Basiński. Tak, jak podkreślał to Bp Dziuba w homilii, jest to wielki dar dla parafii. Również dla kandydatów rozpoczął się wyjątkowy i piękny etap w życiu. Dzięki tej posłudze ich wiara będzie stawała się silniejsza oraz doświadczą niezwykłej bliskości z Jezusem Chrystusem, poprzez ofiarowywanie Go innym. Polecajmy ich wszystkich modlitwie, a w szczególności Nadzwyczajnego Szafarza Komunii Świętej naszej parafii – Radosława.

Milena Rusek