Polska 94,63% Polska
Stany Zjednoczone 4,54% Stany Zjednoczone
Chiny 0,27% Chiny
Niemcy 0,19% Niemcy
Francja 0,05% Francja

Razem:

16

Krajów
00069
Dzisiaj: 69
Wczoraj: 67
Ten miesiąc: 69

Dnia 24 listopada 2019r. odbył się wyjazd do teatru w Warszawie  dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Spektakl zatytułowany był „ Wszechmocni w sieci”. Przedstawiał on aktualny problem przemocy i prześladowania w cyberprzestrzeni. Aktorzy zagrali role nastolatków: dziewczyna w roli ofiary i chłopak jako sprawca. Jest to emocjonalna i prowokująca rozmowa o nich samych niosąca za sobą tragicznie w skutkach zakończenie. Przedstawienie skłania młodych ludzi do refleksji nad sobą i ukazuje do czego może doprowadzić uzależnienie się od sieci, a także udostępnianie w niej różnych informacji o sobie i innych. Bardzo istotny problem, który również został poruszony to publiczne ośmieszanie i prześladowanie poprzez umieszczanie obraźliwych treści, zdjęć, filmów i innych informacji, prowadzących do zniszczenia zdrowia psychicznego i fizycznego drugiego człowieka. Konsekwencją takich nieprzemyślanych czynów najczęściej jest odebranie sobie życia przez osobę prześladowaną. W świecie współczesnym młodzi ludzie nie potrafią znieść krytyki i odrzucenia. „oko za oko” tak właśnie reagują młodzi ludzie. Tak łatwo jest oceniać innych, ale czy potrafię zareagować jeśli drugiemu człowiekowi jest wyrządzania krzywda? Czy mam odwagę bronić drugiego człowieka?

Spektakl adresowany jest do każdego młodego człowieka, który często nie zastanawia się jakie zagrożenie czeka na niego w świecie wirtualnym.