Rozpoczynamy bardzo szczególny czas, a jest nim Wielki Post. To czas bardzo ważny dla każdego Chrześcijanina, czas nadziei, modlitwy i nawrócenia. Aby lepiej zrozumieć i przygotować się do świąt Zmartwychwstania Pańskiego; zrozumieć istotę naszego życia, potrzebujemy Rekolekcji, które pozwolą nam zastanowić się na jakim poziomie mojego życia jest moja wiara i drugi człowiek.

Pomyślmy o tym, aby tę prawdę zgłębić również naszym dzieciom i zadbać o ich wzrost duchowy. W tym celu na stronie parafialnej będziemy publikować specjalne rekolekcje, aby każdy miał możliwość uczestnictwa w nich i zgłębiania prawdy. 

W ramach Rekolekcji pojawią się 34 krótkie odcinki (od poniedziałku do czwartku oraz w sobotę),
W każdy piątek Droga Krzyżowa (w sumie będzie ich 6).
 
Niedziela jest wolna od Rekolekcji.
 
 
 
djembed