XI niedziela zwykła

13.06.2021 r.

1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie w kościele w dni powszednie przed Mszą o 16:45, a w niedziele o 8:45.

1. Ze względu na łagodzenie obostrzeń biskupi cofają dyspensę zwalniającą z uczestnictwa we Mszy w świątyni. Zatem dziś ostatnia transmisja on-line.

1. Ministranci będą zbierali ofiary do puszek na KUL.

1. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania z gr. D będzie miała spotkanie w sobotę o  godz. 9:00, gr. C o 10:30, a gr. F o 12:00.

1. Dziś wznawia działalność Biblioteka Parafialna. Zachęcam do wypożyczania i czytania książek, które będą umacniały naszą wiarę.

1. Spotkanie bielanek w piątek o 18:30.

1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym przeczytamy o kobiecie, której numer obozowy z Auschwitz ucałował papież Franciszek, ponadto reportaż o krakowskiej bazylice, gdzie przed stu laty dokonano aktu ofiarowania Polski Najświętszemu Sercu.