Wielka Nowenna Pompejańska - Połączmy nasze siły


♦️POŁĄCZONE SIŁY♦️ - NOWENNA POMPEJAŃSKA 13.05.2020 - 5.07.2020 w intencji nawrócenia grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy

 

♦️ Koordynatorzy: ks. Dominik Chmielewski i ks. Teodor Sawielewicz (Teobańkologia)

 

♦️Intencja: o łaskę nawrócenia grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy

 

♦️Dlaczego taka intencja, a nie modlitwa za najbliższych lub rodzinę?
Nasza taktyka jest następująca - sam muszę zapłonąć wiarą, by zapalać innych. Sam muszę zobaczyć, ile "gnoju grzechu" wokół mnie i we mnie, by zabrać się najpierw za swoją belkę w oku, a potem dopiero za "nawracanie innych". Ta nowenna, którą wspólnie proponujemy jest to modlitwa również za Twoich najbliższych, modlitwa we wspólnocie o to, by Twoja rodzina się nawróciła. Stajemy w postawie pokory, że nie jesteśmy lepsi od tych, którzy w naszej ocenie potrzebują nawrócenia bardziej od nas. Tak naprawdę to modlitwa o to, czego najgłębiej pragniesz, a nie umiesz nazwać.

 

♦️Kto bierze udział?
Co najmniej kilkanaście tysięcy osób w Polsce i na świecie wraz z kilkudziesięcioma klasztorami męskimi i żeńskimi. Powstaje w jednym czasie potężna modlitwa w jednej intencji: nawrócenia grzeszników, a ono rozpoczyna się od nawrócenia każdego z nas codziennie.

 

♦️Jak wygląda modlitwa?
Każdy kto bierze udział, modli się codziennie całym Różańcem przez 27 dni prosząc o łaskę nawrócenia i 27 dni kolejnych dziękując za łaskę nawrócenia. Razem 54 dni modlitwy 3 częściami różańca dziennie w jednej i tej samej intencji. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj:

 

http://teobankologia.pl/nowenna-13-maja-2020/

 

♦️ czy są jakieś pomoce?
Tak - playlista z nagraniami różańca pod adresem: 
https://www.youtube.com/playlist… oraz codzienna transmisja na żywo różańca o 20:30 z kanału na youtube i fanpejdżu na facebook`u "Teobańkologia"

 

♦️Roześlij proszę zaproszenia, by namówić kolejne osoby a nade wszystko samemu weź udział w akcji na Chwałę Bożą w Nowennie Pompejanskiej w dniach 13 maja - 5 lipca
Możesz do nas dołączyć w trakcie trwania tej nowenny - rozpocznij ją po prostu w tej samej intencji, co my - o nawrócenie grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy i skończ po 54 dniach.

 

♦️Zobacz zachętę ks. Dominika Chmielewskiego i ks. Teodora 

djembed

 

♦️Zobacz zachętę ks. biskupa Andrzeja Siemieniewskiego ♦️

 

djembed