Walczymy o Kapłanów – zaproszenie do wielkiego wyzwania!
Wielka Nowenna Pompejańska za księży i biskupów o miłość do Eucharystii!

 

O księżach i biskupach ostatnio dużo się mówi, zazwyczaj w kontekście krytyki zachowania. Mamy prawo do konstruktywnej krytyki kapłanów, ale potrzeba im też modlitwy. Dlatego zastanawiam się, czy włączyć się w nowennę pompejańską za księży i biskupów o miłość do Eucharystii od 13 maja do 5 lipca. Może dołączysz i będziemy się razem modlić w tej intencji przez 54 dni? Jeśli nie wiesz, jak się modli nowenną pompejańską tu znajdziesz prostą instrukcję: djembed

Natomiast więcej informacji o samej nowennie za księży i biskupów znajdziesz tutaj https://teobankologia.pl/foto/nowenna...
Prowadzą ją ks. Dominik Chmielewski i ks. Teodor Sawielewicz.

Zobacz zaproszenie ks. Teodora:

 djembed

Maryja na pewno przygotowała z wielką hojnością łaski dla tych, którzy troszczą się poprzez modlitwę różańcową o swoich biskupów i księży. Mamy nadzieję, że każdy modlący się, pogłębi rozumienie wspólnoty Kościoła i tę prawdę, że skuteczne reformy przeprowadza się na kolanach oraz że świeccy, dźwigają ogromną odpowiedzialność za kapłanów.

djembed