24 listopada b.r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rybnie odbył się turniej Służby Liturgicznej w piłkę nożną w kategorii: ministrant (rocznik do 2007) o Puchar Proboszcza parafii Rybno. Startowało sześć drużyn z parafii: Jaktorów, Jeruzal, Sochaczew Boryszew, Sochaczew - św. Wawrzyniec, Zyck i gospodarze, czyli Rybno. Po przegranym meczu, remisie i znowu przegranym, miny naszych ministrantów były nietęgie, ale zmobilizowali się i ostatnie dwa mecze wygrali, zajmując ostatecznie 4 miejsce. Podium przegraliśmy jedną strzeloną mniej bramką. Zwycięzcami okazali się ministranci z parafii św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

Ponadto nasz zawodnik, Filip Kacperski, razem z kolegami z trzech innych drużyn zdobył tytuł Króla Strzelców zdobywając w turnieju 6 bramek.

Powyżej mecz z Jaktorowem, poniżej z Boryszewem

A to zdjęcie z meczu z Zyckiem

Czterech Królów Strzelców (2 od lewej nasz Filip)

Zdobyliśmy 4 miejsce