Triduum Paschalne jest najważniejszym w całym roku wydarzeniem liturgicznym, poprzez który wchodzimy w misterium naszego zbawienia.

Wielki Czwartek - Msza Wieczerzy Pańskiej. Jest to pamiątka ustanowienia sakramentów: Eucharystii i Kapłaństwa. Początek o godz. 17:00. Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ołtarza Adoracji tzw. Ciemnicy.

Wielki Piątek - dzień męki i śmierci Pana Jezusa.

Liturgia Męki Pańskiej o godz. 17:00. W czasie liturgii adoracja krzyża. Po liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego.

Wielka Sobota - dzień adoracji Chrystusa w Grobie. Adoracja rozpocznie się o godz. 7:00. Proszę strażaków o pełnienie warty przy Grobie Chrystusa. Wszystkich zachęcam do adoracji Pana Jezusa w grobie.

Msza Wigilii Paschalnej rozpocznie się w sobotę o 20:30 od poświęcenia ognia. Jest to najważniejsza Msza w całym roku. W czasie Wigilii odnowimy przyrzeczenia chrztu św. Dlatego proszę, abyśmy wszyscy przynieśli świece.

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Rezurekcja o 6:00. Pozostałe Msze o 9:00 i 12:00. W drugi dzień świąt Msze w kościele wg porządku niedzielnego.