Kochani Parafianie!

Jak wiadomo, ze względu na stan epidemiczny zostały odwołane rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Wielu może niedługo pytać o spowiedź i Komunię wielkanocną. Będę starał się zorganizować dzień spowiedzi, ale na razie trudno powiedzieć, kiedy on będzie. Może się okazać, że nie będzie on przed Wielkanocą, ale np. na początku maja. Dla uspokojenia przypominam, że okres wielkanocny trwa do niedzieli Trójcy Świętej, czyli w tym roku do 7 czerwca. Oczywiście zachęcam wszystkich do korzystania z każdej możliwej okazji, aby skorzystać z sakramentu Bożego Miłosierdzia. Nie czekajmy do ostatniej chwili. W naszym kościele możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św., a po umówieniu nawet w ciągu dnia.