Polska 95,93% Polska
Stany Zjednoczone Ameryki 1,60% Stany Zjednoczone Ameryki
Nieznany 1,18% Nieznany
Niemcy 0,36% Niemcy
Chiny 0,29% Chiny

Razem:

43

Krajów
00011
Dzisiaj:  11 Wczoraj:  44 Ten miesiąc:  1.158

Sługa Boży Stefan Wyszyński powiedział:

Ludzie mówią - "czas to pieniądz". Ja mówię inaczej - "czas to miłość". Pieniądz jest znikomy, a miłość trwa.

 

6 stycznia 2020 r. odbył się w naszej parafii już III Koncert Kolęd i Pastorałek – w tym roku pod hasłem „Śpiewajmy Małemu Rodzinami”. Organizatorami wydarzenia byli ksiądz proboszcz Andrzej Sałkowski, Milena Rusek oraz Radosław Basiński. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem. W jego trakcie zaprezentowało się wiele rodzin z dziećmi, zespołów złożonych z rodzeństwa i małżeństw. Kolędę „Wśród nocnej ciszy” zaprezentowała z kolei grupa samorządowców – przedstawicieli Rady Gminy na czele z wójtem Damianem Jaworskim. Występowali też artyści spoza naszej parafii.

Myślami przewodnimi w rozważaniach między kolędami były sentencje Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Jest to ważna postać, ponieważ 7 czerwca tego roku odbędzie się jego beatyfikacja.
Wszystkim naszym wspaniałym wykonawcom pragniemy serdecznie podziękować za piękny śpiew i zaangażowanie, a byli to: Wójt Pan Damian Jaworski wraz z Radą Gminy Rybno, Zuzanna Jakubiak, Barbara Ostrowska, Joanna Birek wraz z dziećmi: Małgorzatą, Przemysławem, Janem i Amelią, Dawid Rusek, Aleksandra Wójcicka, Zofia Wójcicka, Julia Wójcicka, Anna Piecka, Emilia Budzyńska, Zofia Kawecka, Jan Kawecki, Paulina Pytkowska, Agnieszka Pytkowska, Michał Jankowski, Marcin Jankowski, Michał Wielemborek, Lena Kubiak, Zofia Kubiak, Natalia Kacperska, Joanna Kacperska, Zuzanna Grys, Zofia Pisarek, Monika Owczarek, Klaudia Kantorska, Karolina Reszka, Antonina Siewiera i Dominika Owczarek.

Był to cudowny wieczór. Niech Maleńki Jezus obdarza nas wszelkimi łaskami! Właśnie tym śpiewem otworzyliśmy Mu drzwi do swoich serc i niech tam pozostanie już na zawsze!

Poniżej krótka fotorelacja, a pod nią również link do filmu z koncertu: 

FILM: Koncert Kolęd i Pastorałek "Śpiewajmy Małemu Rodzinami"