W dniach 28 - 30 marca w naszej parafii odbyły się rekolekcje. Nauki na czas duchowego wzrastania wygłasza o. Stanisław Jarosz, paulin - proboszcz sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej w Brdowie.

Poniżej linki do odsłuchania poszczególnych konferencji, a także Drogi Krzyżowej.

Rekolekcje: Nauka Dzień 1

Rekolekcje: Nauka Dzień 2

Rekolekcje: Nauka Dzień 3

Droga Krzyżowa 29-03-2019 r.

Wcześniej bo w dniach 18 - 20 marca odbyły się rekolekcje w Szkole w Rybnie. Prowadził je ks. Mirosław Nowosielski wraz z grupą ponad dwudziestu animatorów. Dzieci i młodzież rozważała między innymi tajemnicę Bożej miłości. Spotkania odbywały się w budynku szkoły. Ostatniego dnia w kościele uczestnicy przystąpili do sakramentu pojednania, a następnie uczestniczyli w Eucharystii.

W dniach 10 - 12 kwietnia trwały rekolekcje w Szkole Specjalnej w Erminowie. Prowadził je ks. Andrzej Sałkowski. Pierwszego dnia dzieci pod kierownictwem katechetki p. Kazimiery Ćwiklińskiej przygotowały słowno - muzyczne rozważanie o potędze Krzyża.