Polska 97,16% Polska
Stany Zjednoczone Ameryki 1,55% Stany Zjednoczone Ameryki
Chiny 0,32% Chiny
Niemcy 0,30% Niemcy
Francja 0,17% Francja

Razem:

37

Krajów
00049
Dzisiaj:  49 Wczoraj:  52 Ten miesiąc:  3.794

Drodzy Parafianie

Zbliża się czas szczególny, czas oczekiwania przyjścia Najważniejszego. Wszyscy chcemy przeżyć ten czas wyjątkowo. Dlatego, aby święta były dla nas wyjątkowe, to właśnie Jezuskowi chcemy zaśpiewać, by wyrazić naszą wdzięczność.

Postanowiliśmy dla Naszego Zbawiciela zorganizować koncert kolęd i chcemy, abyście razem z nami w nim uczestniczyli.

Zapraszamy Was wszystkich na koncert kolędowy „Śpiewajmy Małemu”, który odbędzie się w Kościele Św. Bartłomieja Apostoła w Rybnie (06.01.2018r.) w godzinach wieczornych.

Jak wiemy, aby koncert mógł mieć miejsce potrzebujemy artystów, którzy będą śpiewać. Artystami jesteście Wy, dlatego zapraszamy: dzieci, młodzież, dorosłych, bielanki, scholę, ministrantów, lektorów, wszystkie osoby chętne.

Jeśli chcecie zaśpiewać i jesteście odważni zapraszamy was serdecznie. Zgłoszenia do zaśpiewania poszczególnej kolędy/kolęd przyjmuje Ksiądz Proboszcz, przez cały okres Adwentu. Po zebraniu chętnych odbędzie się spotkanie, w którym przedstawimy wszystkie szczegóły.

Prosimy was przyjdźcie (6 stycznia) jak najliczniejszą grupą, niech ten dzień/wieczór będzie szczególny. Wyraźmy naszą radość śpiewem i  obecnością  przy żłóbku.

 

Organizatorzy koncertu