Drodzy Parafianie!

Słuchając wiadomości, widzimy wzrastającą liczbę osób zakażonych koronawirusem. Rząd wprowadził kolejne obostrzenia. Dotknęły one również kościołów.

Od 27 marca w naszym kościele obowiązuje limit 28 osób, które mogą uczestniczyć we Mszy w kościele. Pozostałe osoby muszą zostać na zewnątrz świątyni. Można też uczestniczyć w liturgii poprzez transmisje internetową.

Poświęcenie pokarmów w Wielką Sobotę odbędzie się dokładnie tak samo jak w zeszłym roku. W zakładce „ogłoszenia parafialne” podany jest dokładny plan.

Aby umożliwić jak największej liczbie osób uczestnictwo we Mszy Wielkanocnej wprowadzamy w Święta dodatkowe Msze w kościele o 10:00 i 11:00.

Trwajmy wszyscy na modlitwie wychwalając Boga za dzieło zbawienia, jednocześnie prosząc, aby pandemia skończyła się jak najszybciej.