W sobotę (21.10.2017r.) odbył się w ramach XIV Grand Prix o Puchar Biskupa Łowickiego turniej piłki nożnej ministrantów w wieku 7-11 lat na sali gimnastycznej szkoły w Rybnie. Wzięły w nim udział 4 zespoły z poszczególnych parafii: my – jako gospodarze, ministranci z parafii Św. Wawrzyńca w Sochaczewie, Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Sochaczew – Boryszew, oraz z parafii p.w. Świętej Rodziny w Jaktorowie. Organizatorem turnieju był nasz ks. Proboszcz Andrzej Sałkowski przy pomocy wicedyrektora Zespołu Szkół w Rybnie P. Radosława Ulickiego. Każda z drużyn dzielnie walczyła o wygraną i przejście do dalszego etapu. Turniej rozpoczął i zakończył się modlitwą. Zwycięzcami okazali się ministranci z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy z Sochaczewa - Boryszewa. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe dyplomy i puchar. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.