Polska 97,19% Polska
Stany Zjednoczone Ameryki 1,57% Stany Zjednoczone Ameryki
Chiny 0,30% Chiny
Niemcy 0,30% Niemcy
Francja 0,15% Francja

Razem:

40

Krajów
00003
Dzisiaj:  3 Wczoraj:  55 Ten miesiąc:  1.454

W dniach 12- 13 października 2018r. odbył się Kongres Odnowy w Duchu Świętym pod hasłem „Czerpać ze źródła”. Pierwszego dnia spotkanie odbyło się w Wiskitkach od godz. 17.30. Wieczór ten rozpoczął się różańcem, a po nim Mszą Św. Po Mszy Św. została wygłoszona konferencja, której tematem był hymn o miłości. Całość spotkania ubogaciła schola pięknem śpiewu na chwałę Bożą.

Drugiego dnia spotkanie odbyło się w Łowiczu, które również zostało rozpoczęte różańcem a następnie Mszą Św. Mszy Św. przewodniczył ks. bp Andrzej F. Dziuba.

Kolejnym punktem dnia była konferencja na temat fragmentu z Pisma Św. o spotkaniu Jezusa i Samarytanki. Zaznaczone zostało w niej jak ważna jest wspólnota i wychodzenie do ludzi, którzy nam pomogą przybliżać się do Jezusa oraz przezwyciężać trudności zaprowadzając nas do źródła Bożej Miłości. Dzięki temu nie popadniemy w otchłań swoich wizji i nie zbłądzimy na drodze, którą przygotował nam Bóg.

Po konferencji odbyło się odnowienie zobowiązań chrzcielnych i wynikających z sakramentu bierzmowania. W tym momencie każdy mógł zanurzyć swą rękę w wodzie święconej i uczynić znak krzyża najpiękniej jak potrafi.

Na koniec spotkania odmówiliśmy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
W obu tych dniach uczestniczyła nasza nowo powstająca wspólnota Odnowy w Duchu Św. Myślę, że każdy z nas na nowo został napełniony ogromem Bożej Miłości i Duchem Świętym.

MR