Polska 97,16% Polska
Stany Zjednoczone Ameryki 1,55% Stany Zjednoczone Ameryki
Chiny 0,32% Chiny
Niemcy 0,30% Niemcy
Francja 0,17% Francja

Razem:

37

Krajów
00049
Dzisiaj:  49 Wczoraj:  52 Ten miesiąc:  3.794

Coraz większą popularnością cieszą się Ekstremalne Drogi Krzyżowe. W tym roku będzie można wyruszyć na taką drogę z naszej parafii.. Wydarzenie odbędzie się 19 marca. Pod osłoną nocy uczestnicy przejdą 32 kilometry po miejscowościach gmin Rybno, Iłów i Kocierzew.

Początek o godzinie 18.30 Mszą św. Po niej uczestnicy wyruszą na trasę, która będzie przebiegała m.in. przez: Nową Wieś, Wężyki, Giżyce, Koszajec, Kocierzew Płn., Jasieniec, Józin.  Zakończenie trasy w Rybnie przy Kościele św. Bartłomieja.

Zakup pakietów z rozważaniami, zapisy i wszelkie szczegóły na www.edk.org.pl.

Serdecznie zapraszamy.