W niedzielę 19 Września 2021r. o godz. 12:00 w naszej Parafii odbyły się dożynki  powiatu Sochaczewskiego. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta, której przewodniczył Ksiądz Piotr Żądło, proboszcz z parafii Św. Wawrzyńca w Sochaczewie. Wśród zebranych gości oprócz mieszkańców naszej gminy nie zabrakło również delegacji z okolicznych gmin powiatowych. Mieszkańcy powiatu przygotowali liczne dożynkowe wieńce, kosze oraz bochny chlebów, które zostały poświęcone. W oprawie Mszy Świętej czynny udział brali mieszkańcy czytając Słowo Boże i modlitwę powszechną, a także zaangażowana była służba liturgiczna: ministranci, schola, Strażacy. Podczas Eucharystii dziękowaliśmy Bogu za tegoroczne plony i zbiory.  Po modlitwie przed kościołem każdy otrzymał chlebek i miód. Mogliśmy skosztować grochówki. Szczególną uwagę dzieci przykuwał popcorn i wata cukrowa, a w tle słyszeliśmy muzykę o którą zatroszczyli się muzycy Sochaczewskiej orkiestry dętej. Dzięki Błogosławieństwu Bożemu ciężka praca rolników daje nam chleb. Nie zapominajmy o tym, aby tym chlebem umieć dzielić się ze wszystkimi.